GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 15759207

nr 1575 9207

Vas

Rörstrand, omkring 1900. Höjd: 29 cm

Kondition: slitage, krackeleringar

Utrop:

400 kr

måndag 30 oktober 2023
kl 19:34:08

Rörstrand